Il Homme Aquamarin

Oceaniczne zabiegi dla męskiej cery z systemem Aqamarin.
Masaż twarzy Il Homme.

Opracowane w laboratorium Lancray rytuały piękna w odpowiedzi na potrzeby męskiej skóry. Praktyczne, funkcjonalne i skuteczne, o natychmiastowych efektach działania. Inspirowane florą oceanicznych głębin symbolizują męskość, wigor, siłę i zdrowie.

Nowoczesny system męskiej pielęgnacji AQUAMARIN łączy długotrwałe nawilżenie z rozbudowaniem funkcji ochronnych skóry, przywróceniem jędrności i blasku. Zabiegi eliminują oznaki zmęczenia i stresu, przywracają witalność i zdrowy wygląd. Maksimum życiodajnej energii czerpią z relaksującego masażu twarzy, głowy i ramion IL Homme, pobudzają zmysły świeżą, oceaniczną nutą zapachową.


Każdy rodzaj męskiej cery.

Nawilżające, dotleniające, łagodzące i ochronne, przeciwdziałanie podrażnieniom, odbudowa lipidów, wzmocnienie i dotlenienie skóry.

Cera odzyskuje siłę i wigor. Znika zmęczenie, nadmierna reaktywność, zaczerwienienia i podrażnienia. Skóra staje się miękka i elastyczna w dotyku, promienna i świeża. 

Aquamarin CX®, morski kolagen, GaG, Morski biopolimer, Maruna nadmorska, Eksopolisacharydy, Mukopolisacharydy, olej Ximenia americana, fitoskwalen, kwas hialuronowy, ekstrakt rumianku rzymskiego, tocoferol.

VEGAN, Nie zawiera: EO/PEG/EDTA, PARABEN FREE.